Wypożyczalnia

Wypożyczalnia namiotów, zastawy, krzeseł Yellow Catering to również wypożyczalnia namiotów, podłóg, grilla, ławo-stołu, wszystkich elementów zastawy stołowej, a także sprzętu bankietowego, m.in. krzeseł, stołów, podgrzewaczy, termosów i wielu innych sprzętów, które zapewnią imprezę na należytym poziomie.
Chcąc przyjąć w domu, firmie, plenerze większą ilość gości nie musicie Państwo martwić się o posiadanie i przechowywanie wachlarza zastawy i sprzętu bankietowego. Powierzcie nam oprawę kulinarną Waszej uroczystości i/lub skorzystajcie z oferty naszej wypożyczalni.
 

SPRZĘT PLENEROWY (ceny netto za 48 godzin)

(każda kolejna doba 30% ceny podstawowej)

NAMIOT wym. 12 m x 6 m - 1300 pln (z montażem i demontażem)
NAMIOT wym. 6 m x 3 m - 300 pln (z montażem i demontażem)
PODŁOGA wym. 12 m x 6 m - 1300 pln (z montażem i demontażem)
ŁAWO-STÓŁ PIWNY - 30 pln
GRILL - 60 pln

 

SPRZĘT BANKIETOWY (ceny netto za 24 godziny)

(każda kolejna doba 30% ceny podstawowej)

ZASTAWA STOŁOWA (ceny netto za 24 godziny)

(każda kolejna doba 30% ceny podstawowej)

Zapraszamy do wypożyczalni zastawy stołowej, krzeseł, namiotów!

Nasza wypożyczalnia cieszy się zaufaniem szerokiego grona Klientów nie tylko z Częstochowy i okolic, ale też innych regionów Śląska min. miasta Katowice oraz ziemi łódzkiej i samego miasta Łódź.

Zamówione elementy oprawy przyjęcia dowozimy pod wskazany adres i odbieramy w uzgodnionym terminie. (np. w promieniu 5 km od siedzimy naszej firmy dowozimy bezpłatnie, powyżej 5 km koszt jest uzgadniany indywidualnie).

Chętnie doradzimy Państwu i udzielimy odpowiedzi na pytania związane z oprawą uroczystości, jaką możemy
zaoferować.

Zaufali nam:
BERLIN-CHEMIE DELTIM DENI-CLER GERLING KLER LINEX MOSIR NOVO-NORDISK POLPHARMA PROVIDENT SCHWARZ-PHARMA SZEWOS TADMAR TOP-SECRET URZAD-MIASTA-CZEST W-KRUK ZEPTER ZLOMREX